Nasz zespół składa się z miłośników i promotorów świadomej edukacji, nauczycieli, metodyków, psychologów i doświadczonych glottodydaktyków. Za cel stawiamy sobie przede wszystkim empatyczną i efektywną komunikację z małymi odkrywcami. Pozwalamy na naukę przez zabawę. Na doświadczanie i wzrastanie w ciepłej atmosferze pełnej miłości i zrozumienia. 


Ewelina Rupińska
z wykształcenia jestem filologiem oraz magistrem dydaktyki języków obcych. Z dziećmi pracuję od kilku lat. Przedszkole Kids’ Academy powstało na mocnych fundamentach doświadczenia oraz marzeniu o stworzeniu miejsca, w którym dzieci będą się rozwijać, uczyć, dojrzewać i poznawać świat w przyjaznej atmosferze oraz w poczuciu bezpieczeństwa. Dzieci są największym cudem tego świata. Kreujmy ich piękne dzieciństwo, stwarzajmy najlepsze możliwości, słuchajmy ich potrzeb oraz wspieramy w rozwijaniu własnej osobowości. Jako dyrektor i właściciel przedszkola, właśnie te wartości uznaję za kluczowe.

Magdalena Boćko-Mysiorska- z wykształcenia jestem pedagogiem. Z pasji i zamiłowania do świadomej edukacji – autorką projektu „Obudź się szkoło” oraz bliskościowego bloga – www.magdalenabockomysiorska.pl, redaktorką, metodykiem, glottodydaktykiem i wykładowcą, autorką podręczników, testów oraz programów nauczania. Prywatnie mamą montessoriańskiej córki. Wspieram przedszkole Kids’ Academy w zakresie metodyki, glottodydaktyki oraz psychopedagogiki.

a

    Magdalena Nowotka – Wicedyrektor, Nauczyciel prowadzący grupę

      Monika Piekutowska – Nauczyciel prowadzący grupę

     Justyna Wichlińska – Nauczyciel prowadzący grupę

     Sabina Róża Witowska – Nauczyciel prowadzący grupę

     Anna Prewęcka – Asystent nauczyciela

     Marta Włodarczyk – Asystent nauczyciela

Niebawem przedstawimy Państwu pozostałych członków naszego zespołu.